PROFESIONALI BURNOS HIGIENA

Sveika burnos ertmė užtikrina ne tik gyvenimo kokybę, bet ir apsaugo nuo kai kurių ligų, palaiko gerą sveikatą. Todėl kiekvienas turi skirti pakankamą dėmesį burnos higienai, subalansuotai mitybai, laiku gydyti dantų susirgimus.Pagrindinė dantų ir jų periodonto ligų profilaktikos priemonė – tai profesionali burnos ertmės higiena. Atvykus į burnos higienos kabinetą, jums bus išsamiai paaiškinta dantų valymo metodika, individualiai parinkta dantų pasta, numatytas sekantis vizitas profilaktiniam patikrinimui. Higienos procedūros atliekamos vieno ar dviejų vizitų metu, prieš tai, jei pageidaujama, nuskausminus valomų dantų grupę.

Dantų konkrementai pašalinami nuo kiekvieno danties ultragarsinio skalerio pagalba, o giliau dantenų kišenėse esančius konkrementus šaliname rankiniu būdu specialiais instrumentais.

Nuvalius apnašas ir konkrementus, dantys iš visų pusių nupoliruojami specialiais šepetėliais, pastomis bei guminiais diskeliais. Taip nupoliruoti dantų paviršiai būna atsparesni apnašų ir akmenų kaupimuisi.

„Air-Flow“ metodas

Air–flow“ – vienas naujausių dantų apnašų šalinimo metodų. Tai puikus ir neskausmingas būdas nikotino, kavos ar arbatos apnašoms nuvalyti bei dantims pašviesinti.

Stipri oro, vandens ir medicininės sodos miltelių srovė, nukreipta statmenai danties paviršiui, greitai ir be skausmo nuvalo susikaupusias apnašas.

Šis metodas ypatingas ir tuo, kad danties paviršius veikiamas per atstumą, todėl nepažeidžiami kietieji danties audiniai bei dantenos. Po „Air–flow“ procedūros būsite maloniai nustebinti natūraliai šviesia šypsena, komforto ir švaros pojūčiu burnoje.Dantų papuošalai

Dantų papuošalai – tai nuostabus būdas pagyvinti savo šypseną. Dantų puošimo procedūra trunka keliolika minučių, o rezultatas – originali šypsena. Dantų papuošalai ne tik puošia – jais galima paslėpti ir nedidelius priekinių dantų nekariozinius defektus. Puiki proga pasipuošti prieš tam tikrą Jums svarbų gyvenimo įvykį. Tai nebrangi ir neskausminga procedūra.

Mes galime pasiūlyti dviejų spalvų dantų papuošalus, pagamintus ir sertifikuotus Europos Sąjungoje. Pasirinkus papuošalą – skaidrų cirkonį arba žydrą safyro spalvos akmenuką – gydytojas-odontologas be skausmo pritvirtins jį prie danties paviršiaus. Papuošalas nekenkia dantų emaliui, nepažeidžia dantų ir neturi jokio šalutinio poveikio – išskyrus padidėjusį susižavėjimą Jūsų šypsena.
REGISTRACIJA

Visoms gydymo paslaugoms registruokitės telefonu arba internetu.


Internetu


Registracija


SEKITE MUS
2019 visos teisės priklauso Gidenta.