DANTŲ BALINIMAS

Dantų balinimas visame pasaulyje yra viena populiariausių dantų gražinimo procedūrų. Tai gana paprastas būdas bene kiekvienam džiaugtis stulbinančiai balta šypsena. Pirmą kartą kiek mažiau nei prieš 120 metų dantų balinimui buvo panaudotas vandenilio peroksidas. Šiandiena jau išbandyta daugybė medžiagų, skirtų dantų balinimui, tačiau nieko geresnio už vandenilio peroksidą arba silpnesnę jo forma – karbamido peroksidą nėra atrasta.„Beyond whitening accelerator“ privalūmai:


Greitas rezultatas

Visa procedūra trunka tik 1,5 val.;


Mažesnis dantų jautrumas

nei po kitų kabinetinio balinimo procedūrų;


Dantys neatgauna buvusio tamsaus

atspalvio, t. y. netampa tokie tamsūs, kokie buvo prieš balinimo procedūrą.


Dantų balinimas saugiausia pasaulyje balinimo sistema „Beyond whitening accelerator“


Tiek dantų balinimas lazeriu, tiek kapomis yra geri ir efektyvūs, bet balinimas kapomis reikalauja daugiau pastangų ir kantrybės, o gydytojo kabinete užtenka vieno vizito. Viena iš dažniausiai pasirenkamų dantų balinimo procedūrų yra dantų balinimas lazeriu. Tai viena greičiausių ir efektyviausių dantų balinimo procedūrų, nes per trumpą laiką, dantys yra išbalinami iki maksimalaus baltumo. Dantų balinimo lazeriu procedūra trunka iki valandos, yra saugi, neskausminga ir efektyvi. Balinimas lazeriu yra pranašesnis už visas kitas balinimo priemones, nes nesukelia dantų jautrumo, 
rezultatai matomi iš karto ir išlieka labai ilgai, poveikis efektyvesnis, balinamosios medžiagos nepatenka į organizmą. Ne mažiau populiarus yra ir kitas dantų balinimo būdas – dantų balinimas kapomis. Svarbu akcentuoti tai, kad minėta procedūra gali būti atliekama namuose. Pacientui yra pagaminamos individualios kapos, kurios atitinka danties formą ir ji glaudžiai apgaubia. Į kapos vidų įšvirkščiama speciali balinimo medžiaga , kapa uždedama ant dantų ir laikoma 2 – 3 val. dienos metu arba per naktį.


Rezultatas priklauso nuo kiekvieno žmogaus, jo amžiaus, dantų struktūros, dantų gyvybingumo, burnos higienos priežiūros įpročių. Jūsų dantys gali išlikti baltesni iki 2 metų.

Prieš pradedant dantų balinimą, būtina atlikti profesionalią burnos higieną: Pašalinti kietąsias ir minkštąsias dantų apnašas, gerai nuvalyti ir nupoliruoti emalio paviršių.

Dantų balinimas kapomis:


Pirmo vizito metu gydytojas nuima dantų atspaudus, laboratorijoje pagaminamos individualios dantų balinimo kapos.  Naudodamas specialią medžiaga  žmogus, apmokytas gydytojo, atlieka balinimą namuose 10 – 14 naktų. Dantų balinimo gelis įšvirškiamas į kapą, uždedama ant dantų. Aktyvus komponentas – karbamido peroksidas skyla, deguonis patenka į emalį ir skaido spalvotus junginius. Danties struktūra nesikeičia, tik šviesėja. 
  • Kaip naudoti kapas:
  • Pavienių dantų balinimas:
  • Būtina žinoti!
1. Įšvirkškite balinančio gelio į kapų išorinio paviršiaus (vidinio segmento) rezervuarus. Sunaudojama nuo ½ iki pilno švirkšto medžiagos.
2. Išsivalius dantis ir tarpdančius, uždėkite kapas ant dantų, gerai adaptuokite jas ir jų kraštus.
3. Pašalinkite išsispaudusį medžiagos perteklių švariu pirštu ar dantų šepetėliu. Du kartus išsiskalaukite, skysčio nenurykite.
4. Laikykitės gydytojo nurodymų. Atsiradus dantų jautrumui, nutraukite balinimą ir konsultuokitės su odontologu.
5. Kapas valykite sudrėkintu dantų šepetėliu ir vėsia vandens srove. Laikykite jas dėžutėje (sausioje ir vesioje vietoje).
6. Balinančią medžiagą saugokite nuo šilumos ir tiesioginių saulės spindulių. Jei naudojate ilgesnį laiką ar nutraukėte gydymą, tuomet laikykite šaldytuve. Atkreipkite dėmesį į vartojimo tinkamumo laiką.

Negyvi dantys balinami iš vidaus. Į specialiai paruoštą danties vainiko ertmę, įdedama balinamoji medžiaga ir uždaroma laikinu užpildu. Balinamoji medžiaga laikoma ir keičiama individualiai, kol bus pasiektas norimas rezultatas.

  • Plombos, vainikėliai, dantų laminatės nebąla. Todėl po dantų balinimo gali rekomenduojama pakeisti ir senas priekinių dantų plombas bei vainikėlius.
  • Negyvi dantys nebąla. Jų balinimui yra taikomas vidinis danties balinimas, kai dantis balinamas ne iš išorės, o iš vidaus.
  • Balinimas nerekomenduojamas esant labai intensyviam dantų k

REGISTRACIJA

Visoms gydymo paslaugoms registruokitės telefonu arba internetu.


Internetu


Registracija


SEKITE MUS
2019 visos teisės priklauso Gidenta.