VISI DANTYS ANT 4 IMPLANTŲ

`Visi dantys ant 4 implantų` tai revoliucinė dantų implantavimo procedūra, kuri pakeitė daugybės žmonių, praradusiu daugumą ar visus dantis gyvenimą. Šis novatoriškas dantų gydymo būdas yra puiki alternatyva tradiciniams dantų protezams ir kitoms dantų atstatymo procedūroms.


Vieno žandikaulio visų dantų atstatymas ant 4 implantų:

 • Rudens pasiūlymas tik 4699€ 2999€ + 670 TLK kompensacija
 • Per vieną parą pagaminamas protezas ir fiksuojamas ant implantų.

Nemokamas protezavimas TLK lėšomis

Ar žinojote, jog teritorinės ligonių kasos skiria lėšų dantų protezavimui? Odontologijos klinika Gidenta yra sudariusi sutartį su TLK, todėl kreipkitės tiesiai į mus ir mes atsakysime į visus rūpimus klausimus dėl dantų protezavimo kompensavimo ir atliksime reikiamas dantų protezavimo procedūras.

Į pasiūlymo kainą įskaičiuota

Implantavimas Neodent implantais 4vnt.
Laikinas neišimamas protezas ant implantų.
Visos reikalingos protezavimo detalės ir medžiagos.

Plačiau apie “Visi dantys ant 4 implantų” metodą

Viso žandikaulio atstatymas ant 4 implantų  metodika – tai tokia implantų sistema, kuri leidžia visą dantų tiltą pritvirtinti vos prie 4 implantų minimaliai invaziniu ir maksimaliai efektyviu būdu. Vieno vizito klinikoje  metu įsriegiami implantai, ant kurių tvirtinami nauji laikini ar nuolatiniai dantys, kurie gaminami dantų technikų laboratorijoje tą pačią dieną. Dantų protezai pagaminami taip, kad savo forma, dydžiu ir spalva atitiktų paciento natūralius dantis, todėl sukuriama vientisa ir estetiška šypsena.

Visi dantys ant 4 implantų metodo privalumai:

Tik 4 implantai vienam žandikauliui;

 • Minimaliai invazinė procedūra;
 • Mažesnė kaina, nei kitų implantavimo metodų;
 • Dažnu atveju nereikalinga kaulo augmentacija ir sinuso pakėlimas;
 • Vienos procedūros metu dantys pašalinimi ir įsriegiami 4 implantai;
 • Stabilumas ir funkcionalumas: Keturi strategiškai išdėstyti dantų implantai užtikrina išskirtinį dantų protezų stabilumą. Pacientai gali valgyti įvairų maistą nesijaudindami, kad protezas atsilaisvins ar iškris;
 • Geresnė gyvenimo kokybė: “Visi dantys ant 4 implantų” ženkliai pagerina paciento gyvenimo kokybę. Atkuriama galimybę valgyti, kalbėti ir užtikrintai šypsotis;
 • Natūrali išvaizda: “Visi dantys ant 4 implantų” dantų protezai yra specialiai sukurti taip, kad savo dydžiu, forma ir spalva atitiktų paciento natūralius dantis. Taip sukuriama natūrali ir estetiška šypsena;
 • Lengva priežiūra: “Visi dantys ant 4 implantų” fiksuojami vietoje, todėl jų nereikia nuimti valyti ar mirkyti per naktį, kaip įprastų protezų. Burnos sveikatai palaikyti paprastai užtenka reguliarios burnos higienos.
 • Ilgaamžiškumas: Tinkamai prižiūrint, “Visi dantys ant 4 implantų” implantai gali tarnauti visą gyvenimą. Norint užtikrinti ilgalaikę gydymo sėkmę, būtina reguliariai tikrintis pas odontologą ir laikytis gerų burnos higienos įpročių.
 • Tobula šypsena tą pačią dieną.

Kaina:

4 implantai Neodent – 2000€
Neišimamas laikinas protezas
Su laikinomis atramonis – 1699€

-TLK kompensacija – 670.39€

VISO – 2999€

Visų dantų atstatymo ant 4 implantų eiga

Konsultacija:
Pirmasis “Visi dantys ant 4 implantų” proceso etapas – konsultacija su patyrusiu gydytoju odontologu ortopedu.. Konsultacijos metu odontologas įvertins jūsų burnos būklę, padarys rentgeno nuotraukas ir aptars gydymo galimybes, suderinama implantavimo ir protezavimo ant 4 implantų kaina.

Gydymo planavimas:
Gydytojas odontologas ortopedas sudarys individualų gydymo planą. Į šį planą bus įtraukta tokia informacija kaip reikalingų implantų skaičius, naudotinų dantų protezų tipas ir strategija.

Pasirengimas prieš operaciją:
Prieš dantų implantaciją jums gali tekti atlikti tam tikras procedūras, tokias kaip dantų šalinimas ar periodontologinis gydymas.

Procedūra. Jos metu šalinami likę dantys ir sriegiami implantai. Operacija atliekama žandikaulio vietinėje nejautroje, kad procedūros metu jaustumėtės patogiai ir nejaustumėte skausmo. Tuomet chirurgas atliks šiuos veiksmus. Trukmė apie 2 valandos.

a. Implantų įsriegimas: Į žandikaulio kaulą strategiškai išdėstomi 4 dantų implantai.

b. Laikino protezo tvirtinimas.Per 1 parą valandas dantų technikų laboratorijoje pagaminamas laikinas protezas ir prisukamas ant implantų.

Nuolatinis protezas. Po 3-5 mėnesių, kai implantai jau prigiję, gaminamas nuolatinis protezas. Šie dantų protezai gaminami taip, kad atitiktų jūsų burnos ertmę ir būtų estetiški bei funkcionalūs kaip natūralūs dantys.

DUK

Naujausi atlikti darbai

Prieš

Po


REGISTRACIJA

Visoms gydymo paslaugoms registruokitės telefonu arba internetu.


Internetu


Registracija


SEKITE MUS
2019 visos teisės priklauso Gidenta.