VEIDO ESTETIKA

Šiuolaikinė medicina gali pasiūlyti itin efektyvius odos senėjimo stabdymo būdus. Senėjimo požymiai atsiranda dėl įvairių priežasčių – bėgančių metų, saulės poveikio, žalingų įpročių. Anksčiausiai atsirandantys senėjimo požymiai yra odos plonėjimas, veido kontūrų pilnumo praradimas ir raukšlių atsiradimas.KONSULTACIJA


Prieš kiekvieną estetinę veido procedūrą mūsų klinikoje pacientams suteikiama išsami konsultacija, kurios metu gydytojas įvertina Jūsų odos būklę ir poreikius.

Konsultacijos metu Jums bus pateikta išsami informacija apie visus būdus, kurie gali būti taikomi Jūsų atveju. Jums bus parinktas  ir pasiūlytas konkretus būdas, kuris gydytojo nuomone būtų efektyviausias. Konsultacijos metu aptarsite parinkto metodo privalumus procedūrų eigą.Hialurono rugšties užpildaiKiekvieno žmogaus organizme yra hialurono rūgšties, kurios pagrindinė funkcija yra sulaikyti vandens molekules. Hialurono rūgštis padeda palaikyti odos elastingumą, todėl ji atrodo jauna. Laikui bėgant, organizme mažėja hialurono rūgšties, todėl oda sensta, raukšlėjasi. Gidenta specialistai gali Jums pasiūlyti veido estetikos procedūras hialurono rūgštimi. Procedūra yra trumpa ir beveik neskausminga, o rezultatas džiugina pusę metų ir ilgiau.

Senstant oda netenka hialurono rūgšties, kuris itin svarbus palaikyti odos drėgmei. Riebalus išskiriančių liaukų aktyvumas sumažėja, ir oda ima sausėti, atrodo ne tokia putli ir glotni. Dėl sumažėjusio kraujagyslių kiekio oda praranda savo jaunatvišką spalvą ir švytėjimą. Be šių pokyčių mus dar veikia ir žemės traukos jėga – ji traukia odą žemyn ir ši nukąra. Odos užpildai su hialurono rūgštimi yra populiarus pasirinkimas tarp visų raukšlių lyginimo būdų. Šie užpildai veiksmingai sumažina senėjimo požymius ir kartu drėkina odos audinį. Procedūra greita, patogi, o rezultatus galite matyti iškart.


Kaip atliekama procedūra?

Plonyte adata nedideliais kiekiais suleidžiama hialurono rūgšties preparato. Leidžiamo preparato sudėtyje yra anestetikų. Jautresnėms vietoms taikomas papildomas vietinis skausmo malšinimas – jos patepamos skausmą malšinančiu kremu. Procedūra trunka ne ilgiau kaip 20 minučių.

Po procedūros

Gydytojas patars, kaip prižiūrėti odą po procedūros. Jums rekomenduos iki 12 val. nedaryti makiažo, 2 sav. vengti saulės spindulių, eiti į pirtį, vengti alkoholinių gėrimų. Kai kuriems žmonėms injekcijos vieta būna jautri, patinusi, aplink ją atsiranda paraudimų, bet tie reiškiniai greitai išnyksta.Botulino toksino injekcijos


Grožio industrija atranda vis daugiau priemonių, kurios padeda slėpti savo amžių. Botulino toksino injekcijos yra vienas sėkmingiausių veido raukšlių gydymo būdų.

Botulino toksinas blokuoja nervinius impulsus veido mimikos raumenyse. Neveikiami nervinio impulso, raumenys nesusitraukia. Tokiu būdu botulino toksinas laikinai atpalaiduoja veido raumenis, sušvelnindamas ar visai panaikindamas susidariusias raukšles.

Botulino toksino preparatų injekcijos rekomenduojamos:

 • kaktos mimikos raukšlėms;
 • raukšlytėms aplink lūpas;
 • smulkioms raukšlytėms „žąsų kojelėms“ ties akių kampučiais;
 • padidėjusiam prakaitavimui (delnai, pažastys, padai).
 • raukšlytėms ant nosies nugarėlės;

Botulino toksino injekcijos yra labai greita ir beveik neskausminga procedūra, trunkanti maždaug 20-30 minučių. Injekcijos atliekamos ne dažniau nei du kartus per metus, t.y. maždaug kas 6 mėnesius. Paprastai poveikis trunka iki pusės metų.

Ypač svarbu, kad injekcijas atliktu kompetentingas gydytojas, gerai išmanantis veido anatomiją ir vaisto veikimo ypatumus, todėl, kad gydant botulino injekcijomis rezultatas labai priklauso nuo tikslaus dozavimo ir vaisto leidimo technikos.
Lūpų formos ir dydžio korekcija


Lūpų formos korekcija, lūpų putlinimas  – tai formos, kontūro, putlumo  korekcija, taip pat lūpų kampučių pakėlimas. Tokie išoriniai veiksniai, kaip stresas, netinkama mityba, žalingi įpročiai, ultravioletiniai spinduliai, įvairios sveikatos problemos, dažnai pagreitina odos senėjimą. Su amžiumi hialurono rūgšties kiekis mažėja, todėl oda išsausėja, atsiranda smulkiosios raukšlelės, kurios gilėja ir tampa akivaizdžiai matomomis. Mažėjant drėgmės kiekiui ir elastingumui, odos audiniai palaipsniui suglemba ir veido linijos tampa įdubusiomis.Hialurono rūgšties užpildų privalumai:

 • Neskausminga – atliekama taikant vietinę nejautrą
 • Rezultatai matomi iš karto po procedūros
 • Lūpos tampa putlesnės, jausmingesnės, aplink jas sumažėja raukšlių.
 • Gerėja lūpų forma ir asimetrija
 • Puikus estetinis vaizdas
 • Sukuriamas kontūras
 • Korekcija išsilaiko iki 12 mėn.

Mūsų klinikos gydytojos prieš procedūrą apžiūrės ir įvertins lūpų anatomiją, kartu aptarsite efektyviausią sprendimą Jūsų atveju.

 Svarbu žinoti:

 • likus parai iki procedūros nevartoti alkoholio, aspirino ir kitokių nesteroidinių priešuždegiminių medikamentų. Taip sumažinsite mėlynių ir kraujosruvų atsiradimo tikimybę.
 • Kol nepraėjo pradinis patinimas ir paraudimas, vietas, kurioms buvo atlikta procedūra, būtina saugoti nuo intensyvaus karščio (pvz., soliariumo arba saulės vonių) ar stipraus šalčio, neiti į baseiną. Reikėtų nesilankyti saunoje, pirtyje, mažiausiai 2 savaites nesideginti saulėje ar soliariume.
 • Koreguojamąsias procedūras gali reikėti atlikti po 2-4 savaičių nuo pirmosios procedūros su stabilizuotos hialurono rūgšties produktais, kad korekcijos rezultatas būtų optimalus.
 • Dauguma pacientų raukšlių mažinimo procedūroms sugrįžta praėjus 6-12 mėnesių po pirmosios. Jei procedūra atliekama lūpoms, ja pakartoti paptastai reikia maždaug po 6 -8 mėnesių.Kaktos raukšlių mažinimas


Raukšlių mažinimas kaktos srityje naudojant botulino toksino ar hialurono rūgšties preparatus – viena iš dažniausiai atliekamų estetinių veido procedūrų.

Senėjimo procesą nulemia du svarbūs dalykai – paveldėti genai ir mus veikiantys išoriniai faktoriai. Genetiškai kiekviename iš mūsų yra užprogramuotas senėjimo procesas ir jo eiga, tad teks su tuo susitaikyti.

Procedūra atliekama botulino toksino preparatu, kuris suleidžiamas į mimikos raukšlių sritį.

Botulino toksinas, blokuoja nervinius impulsus veido mimikos raumenyse. Todėl raumenys atsipalaiduoja ir nebesusitraukia. Po procedūros virš raumenų esanti oda išlieka lygi, o raukšlės išsilygina.

Prieš procedūrą injekcijos sritį dėl nedidelio skausmingumo nėra nuskausminama. Esant dideliam jautrumui, Jums bus parinktas tinkamas anestezijos būdas. Atsižvelgiant į amžių, lytį, raukšlių gylį, lokalizaciją ir visus lydinčius individualius faktorius, atitinkamuose taškuose plona specialia adata suleidžiama maža preparato dozė.  Pati procedūra trunka 20-30 minučių.
REGISTRACIJA

Visoms gydymo paslaugoms registruokitės telefonu arba internetu.


Internetu


Registracija


SEKITE MUS
2019 visos teisės priklauso Gidenta.