Apie mus

Estetinės odontologijos ir implantologijos klinika GIDENTA  džiaugiasi galėdama savo žiniomis ir 25 metų patirtimi prisidėti prie Jūsų sveikatos stiprinimo ir gyvenimo kokybės gerinimo siūlydama geriausius odontologinius sprendimus.

Graži ir sveika šypsena kiekvienam!

  • Aukščiausio lygio odontologinis gydymas visai šeimai, naudojant aukščiausios kokybės medžiagas bei naujausias technologijas;
  • dantų implantams –  garantijos iki 10 metų;
  • Draugiškos kainos ir lanksti nuolaidų sistema;
  • bendradarbiaujame su kitomis pažangiomis gydymo įstaigomis, todėl, esant kompleksinio gydymo būtinumui, gydytojas odontologas rekomenduos Jums patikimą reikiamos srities specialistą.
  • visų sričių odontologinis gydymas vienoje klinikoje,
  • viena pažangiausiu ir pirmaujančiu odontologijos klinika su geriausiais gydytojais odontologais.

Klinikoje yra trys moderniai įrengti gydytojų kabinetai, laukiamasis, Jūsų patogumui kabinetuose įrengta oro kondicionavimo sistema.

Klinika įsikūrusi patogioje vietoje Vilniaus centre, šalia Nacionalinio operos ir baleto teatro (įėjimas į kliniką – iš kiemo pusės).

 

Viktorija Pekšienė - nuo 2016-01-01 estetinės odontologijos ir implantologijo klinikos Gidenta vadovė.
"Dėkojame už Jūsų pasitikėjimą. Kiekvienas pacientas mums yra svarbus ir su kiekvienu dirbame individualiai, sudarydami gydymo planą ir numatydami būsimas procedūras ilgalaikių gydymo rezultatų užtikrinimui. Jūsų pasitikėjimas ir lojalumas - geriausias mūsų darbo įvertinimas"

Logotipas GIDENTA. jpg

 

Comments are closed