Susipažinkite! Naujas komandos narys – gydytoja periodontologė – Daiva Gelažienė

Gydytoja specializuojasi periodontologiniame vaikų ir suagusiųjų dantų gydyme.

DSC_6492-684x1024

Vizito metu gydytoja periodontologė nustato diagnozę, sudaro gydymo planą, paaiškina ligos priežastis ir pasekmes. Jeigu yra reikalinga, nukreipia kitų specialistų (gyd.odontologo ortopedo, endodontologo, burnos chirurgo) konsultacijoms. Apžiūri ir įvertina visos burnos ertmės būklę. Kiekvienam individualiai parenka būtinos priežiūros priemonės, parodo, kaip teisingai jas naudoti. Vėliau lankantis pas gydytoją, nurodomos valymo klaidos ir kaip jų išvengti.

Varginančios kraujuojančios, uždegimiškos dantenos, o kartais ir klibantys dantys, nemalonus kvapas iš burnos – tai pagrindiniai periodontologinės ligos požymiai.

Gydytoja D.Gelažienė konsultuoja dėl periodonto ir burnos gleivinės patologijų. Atlieka konservatyvius bei chirurginius periodontologinius gydymus – dantenų ir apydančio ligų gydymą, estetinę dantenų korekciją, dantenų recesijų gydymą, klinikinį vainiko ilginimą, pasaitėlių plastika. Gydo dantenų uždegimą, periodontitą, periimplantitą mukogingivalinę plastiką.

Savo darbo praktikoje gydytoja susidūrė su ne vienu sudėtingu atveju, kuriuos jai pavyko sėkmingai įveikti. Gydytoja nuolat stažuojasi praktiniuose seminaruose, dalyvauja konferencijose Lietuvoje ir užsienyje.

 

Registruokitės vizitui pas gydytoją periodontologę Daivą Gelažienę ir sugrąžinkite nepriekaištingą šypseną ir gerą savijautą!

——————————-

Estetinės odontologijos ir

implantologijos klinika GIDENTA

  1. Vienuolio g. 14 – 3, LT–01104 Vilnius

Tel. (8 5) 219 77 99

Mob. 8 618 080 25

info@gidenta.lt

Comments are closed