Dantų atstatymas implantais – viso gyvenimo garantija!

Dantų atstatymas implantais – viso gyvenimo garantija!

Netekote vieno ar kelių dantų? Negalite laisvai šypsotis, jaučiate diskomfortą? Dantų implantacija – neskausmingas ir greitas būdas susigrąžinti prarastus dantis, kuris padės pamiršti bet kokius nemalonius jausmus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kas yra danties implantas?

Tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį. Jai prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždedamas vainikėlis, tiltas ar kitas protezas. Su dantų implantais žmogus atrodo ir jaučiasi kaip su savo dantimis. Implantologijos ir estetinės odontologijos klinikoje “Gidenta” taikomi šiuolaikiniai implantavimo būdai, kurie sugrąžina ne tik prarastus dantis bet ir plačią šypseną!

Dalius Matkevičius

Kiek kainuoja susigrąžinti šypseną?

Kainos priklauso nuo implanto rūšies ir gamintojo. Yra ir labai pigių, kurie yra brangių ir pripažintų pasaulyje implantų kopijos. Tačiau atminkite, kad žinomų gamintojų implantams paprastai suteikiama viso gyvenimo garantija. 

Chirurginė implantacijos dalis kainuoja apie 640 – Eur. Gijimo galvutė – 60 Eur. Protezavimas – cirkonio vainikėlio uždėjimas – 600 Eur. Taigi paprastai vieno danties implantacija gali kainuoti apie 1300 Eur.

Neturintys dantų – sensta greičiau

Dėl neturimų dantų gali pasikeisti net ir veido bruožai. Pamažu atrofuojasi žmogaus žandikaulis: į priekį gali atsikišti smakras, įdubti skruostai, sumažėja aplinkinių raumenų tonusas. Taip atsiranda socialinis diskomfortas, sergantysis nustoja šypsotis, pradeda kalbėti pusiau sučiauptomis lūpomis, vengia viešumo.

 

Patikima odontologijos klinika

Jeigu jūsų tikslas – rimtos, sudetingos odontologinės procedūrios, kvalifikuoti, išsilavinę ir puikiai savo darbą išmanantys gydytojai – ateikite į implantologijos ir estetinės odontologijos kliniką “Gidenta” ir įsitikinkite išskirtiniu paslaugų profesionalumu pačiame Vilniaus miesto centre. Vienas didžiausių atsinaujinusios,,GIDENTOS“ klinikos privalumų tas, kad visas reikalingas odontologijos paslaugas ir visapusišką dantų gydymą bei priežiūrą galima pasinaudoti vienoje vietoje. Klinikos specializacija – estetinė odontologija ir implantologija.

 

 

Pasirūpinkite Kalėdų dovanomis jau šiandien!

Visą gruodžio mėnesį dovanojame 15% nuolaidą dantų implantams!

Pasiūlymas galioja iki 2018 m. sausio mėnesio. Skubėkite registruotis!

——————————-
Estetinės odontologijos ir 
implantologijos klinika #GIDENTA
A. Vienuolio g. 14 – 3, LT–01104 Vilnius
Tel. (8 5) 219 77 99
Mob. 8 618 080 25

 

Comments are closed